Croatian Elite Squad RPG-62.212.74.90:8089
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Croatian Elite Squad RPG-62.212.74.90:8089

Croatian Elite Squad RPG - Dobrdosli
 
Početna stranicaPortalGalleryLatest imagesPretražnikRegistracijaLogin

 

 Testovi za ulaz u F.B.I

Go down 
Autor/icaPoruka
Rafa_Vaart
Admin
Admin
Rafa_Vaart


Broj postova : 179
Age : 31
Mjesto : Varazdin

Testovi za ulaz u F.B.I Empty
PostajNaslov: Testovi za ulaz u F.B.I   Testovi za ulaz u F.B.I I_icon_minitimepet 9 sij 2009 - 19:11

TESTOVI ZA ULAZ U FBI(DETALJNO):

Prvi test: Voznja... osoba zainteresirana za FBI mene prati kud god ja vozim i smije me izgubiti samo jedanput... Start je neodredjen...

2.test: Pucanje... Borit cete se sa mnom oboje imamo armor i dok jedan od nas 2 ne izgubi sav armor dotle nije gotovo... Ko prvi izgubi armor to je gubitnik, a kom ostane taj je pobjednik...

Treci test: Znanje... Biti ce 10 pitanja iz znanja... Bit ce iz: FBI cjenika, FBI pravila,FBI komande itd... Morate imati bar 5.5 bodova na ovom testu svaki tocan odgovor 1 bod... Pitanja ce biti blitzkrieg pitanja... tj. pitanja s jednostavnim odgovorom koji se moze istipkati unutar 15 sekundi...

Cetvrti Test: Test ponasanja u kriznim situacijama tj. voznje u kriznim situacijama... Morat cete od bolnice u SF vozit do ulaza di se materijali dostavljaju i pokupit agenta koji ce glumit da je ranjen (agent ce imat malo hp...) i odvest ga do bolnice u LS (ona kod amma)... TO CETE MORATI OBAVITI ZA MANJE OD 3 MINUTE I 25 SEKUNDI... AUTO NE SMIJETE UNISTITI... Auto mora biti obavezno huntley ili rancher neki... MORA IMATI 4 SJEDALA i ne smije biti brz sportski auto... znaci svi od 4 vrata osim sultana su u obziru....
[Vrh] Go down
https://cesr-samp.forumhr.com
 
Testovi za ulaz u F.B.I
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Testovi
» Testovi
» -(((TESTOVI ZA TAXI)))-

Permissions in this forum:Ne možeš odgovarati na postove.
Croatian Elite Squad RPG-62.212.74.90:8089 :: Croatian Elite Squad RPG server :: Organizacije na serveru :: F.B.I-
Forum(o)Bir: